5 TEMEL UNSURLARı IçIN OKEY

5 Temel Unsurları için okey

5 Temel Unsurları için okey

Blog Article

Istakanızın üzerindeki bütün taşların dizili olması halinde, tıngırta kalan birlik bir taşı masaya bırakmanız yerinde oyun sona erecektir.

Çanak oyunu ekseriya taşınabilir icraat ve web ortamları üzerinden yeğleme edilen bir temaşa olma özelliği taşımaktadır. Çtemelğın farklı versiyonları bulunsa da genellikle çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki heyecan yükselmektedir. Çanak okeye kafalamadan önce oyuna giriş fail kullanıcılar sahip oldukları belirli miktarlardaki vakıf/zer vs. ile masanın değerini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının değerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

Bu siteler sebebiyle elan önce bu oyunu bilmeyen zevat dâhilin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla ilişkin vüruttirebilir ve gerçeklik hayatınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara acımasızlabilirsiniz.

Eşli okey oyna ise yârenlik sayfasında bir taraftan dilediğiniz gibi sohbet edebiliyorsunuz. Oda da sadece siz ve arkadaşınız olduğu dâhilin ne sohbetiniz ne bile oyununuz sağlıksız kalmıyor.

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda genel ağ yararlanmaının artması ile bu arada online olarak da oynanmaya başlamış olan bu külah yürekin biriyi farklı oyun sitesi geliştirilmiştir. Bu sitelerden biri de okeyy.kemiksiz olarak bilinmektedir.

Okey 101 oyunu, 4 aktör ile yekten lüks turda oynanır. Oyunun amacı oyunun sonunda olabilir olduğunca az nokta toplamaktır. Tüm turlar tamamlandıktan sonrasında en az puana mevla olan aktör kazanan olarak duyuru edilir.

Oyunlarımız kabil tahminî mangır birimleri üzere oyunlarımızda kullanılacak ürün veya hizmetleri muhtevaerebilir. Sanal nakit ve sanal malları bizden ciddi nakit ile satın alabilirsiniz.

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin coşkuını oturmak midein sizleri beklemekte olan çok nüshada siteyle kontralaşabilirsiniz.

Bazı yaşamın koşunşturmacası içerisinde beklemek yerinde kalabiliriz. Otobüs, katar bekleriz; hastanede termin zamanını bekleriz; bankalarda postanelerde sıra bekleriz. Sıkıcaldığımız bu zamanlarda meslekı keyiflendirmenin kıytırık yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak derece kolayca.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonrasında elinizde mütebaki son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları dikkat ederek oynamalı ve rakiplerinizden ati olan taşları izlem etmelisiniz.

Oyuna bağlamlandığınız bugün zar atma derdiniz nanay, taşları neşir derdiniz yasak, taşların dizilimi sorunu nanay. Rabıtlandığınız dönem taşlarınız çabucak önünüze dizili olarak geliyor. Bütün dikkatinizi taşlarınıza ve başka oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu baziçe tam size göre; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile caba (ücretsiz) okey oynamak yürekin takkadak yukarıdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

 Oyunun ne oynandığı dair örneğin bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun namına sitenin içinde oyunla ilişkin olan çeşitli brifing tasarları bucak almaktadır.

Hiçbir nefis okey okey oyna salonları oyunu ile baş başa 2 ve 4 kişilik oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu düzen türlerinde oyunu eksik buzakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ukubet benekı kadar ukubet verilmektedir.

izmir okey

Report this page